ثبت فروشگاه

ماسک N95

ماسک N95 پوششی مناسب برای دهان و بینی است که جهت فیلتر کردن هوای آلوده و ذرات معلق در هوا ساخته شده است. در ساختار این ماسک از فیلتر پلیمری مشبک استفاده شده است. این نوع ماسک برای عموم و کادر درمان کاربرد دارد و امروزه نیز با شیوع بیماری کرونا، مصرف این نوع ماسک افزایش یافته است. ماسک N95 معادل ماسک FFP2 در صنعت است. ماسک N95 یک استاندارد آمریکایی است که این استاندارد بیان می‌کند که به میزان تقریبی 95 درصد از ذرات ریز معلق در هوا جلوگیری می‌کند. ماسک N95 قادر به فیلتر کردن ذرات ریز با 3.0 میکرون در هوا است. واژه N به معنی نداشتن مقاومت در برابر روغن و 95 نیز به معنی فیلتر کردن ذرات ریز در هوا است. از این ماسک در کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها استفاده می‌شود. این ماسک جهت جلوگیری از انتشار بیماری‌های ویروسی برای بیماران مشکوک به مشکلات تنفسی و کرونا استفاده می‌شود. همچنین از ورود گرد وغبار، دود و بخار‌های سمی به دستگاه تنفسی افراد و انتقال بیماری‌هایی مانند سیاه سرفه، سرخک، آنفلونزا، اوریون و دیگر موارد جلوگیری می‌کند.

مزایای ماسک N95 شامل حاوی گیره بیینی، سبک، کاربرد آسان، فیلتر کردن حداقل 95 درصد از ذرات معلق در هوا، پوشاندن دهان و بینی به طور کامل، مانع از انتقال بیماری‌های ویروسی، مانع از ورود هوای آلوده به درون دستگاه تنفسی و کاربرد در رنگرزی، نقاشی و نجاری است. هر ماسکی قابلیت خنثی کردن بعضی از ذرات را دارد. ماسک N95 نیز قادر به فیلتر کردن آلودگی هوا، باکتری‌، ویروس‌ها، ذرات آلرژی‌زا یا حساسیت‌زا و گرد و غبار در هوا است. لازم به ذکر است که هیچ نوع ماسکی 100 درصد تمام ذرات را فیلتر نمی‌کند. ماسک N95 نیز قادر به فیلتر کردن بخار‌های حاصل از مواد نفتی، گاز‌های مصنوعی و بخارهای شیمیایی نیست. از ماسک N95 طبی می‌توان به مدت 8 ساعت استفاده کرد. همچنین ماسک ان 95 قابل شست و شو نیست و نباید آن را شست و یا ضدعفونی کرد. زیرا باعث  می‌شود تا میدان الکتریکی اطراف الیاف ماسک شده و از خاصیت جاذبه ماسک جلوگیری می‌کند.

قیمت ماسک N95

قیمت این محصول با توجه به کیفیت، سوپاپ، فیلتر، استاندارد، برند و شرکت تولیدکننده متغیر است.  

خرید ماسک N95 از راندنو

  • اندازه ماسک (ماسک باید بر روی دهان و بینی کیپ شود تا عملکرد بهتری داشته باشد. )
  • رده سنی فرد (کودکان باید از ماسک مناسب کودکان و بزرگسالان باید از ماسک مخصوص بزرگسالان استفاده کنند. )
  • استفاده از ماسک N95 اصل 
  • کیفیت ماسک
  • ماسک N95 سوپ دار یا ماسک N95 بدون سوپاپ

برای خرید ماسک N95 سوپاپ دار می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ماسک N95 بدون سوپاپ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین برای خرید ماسک N95 داروخانه نیز گزینه مناسبی برای مراجعه است.
 

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند