ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : چراغ ضد آب -

چراغ خارجی

چراغ خارجی یا چراغ بیرونی یک دسته از تجهیزات روشنایی است که اغلب در خارج مجموعه ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها بیشتر در حیاط ها، بالکن ها، سالن های ورزشی سرباز، پارک ها، خیابان ها، سوله ها و انبارهای بدون سقف و ... مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ های اوت دور به دلیل این که در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، باید درجه حفاظت و دوام بالایی داشته باشند. این چراغ ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند که هر کدام از آنها کاربردهای به خصوصی دارند.

جهت استعلام قیمت چراغ اوت دور با مراجعه به سایت راندنو، می توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش چراغ خارجی هستید، می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید چراغ اوت دور اقدام نمایید.

انواع چراغ خارجی

چراغ های اوت دور براساس نوع تکنولوژی و مهمتر از همه نوع کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. این چراغ ها در محیط های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از پرکاربردترین چراغ های بیرونی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چراغ پارکی

چراغ پارکی جزء چراغ بیرونی محسوب می شود که برای فضای سبز پارک ها، شهرک ها و ... کاربرد دارد. این محصولات دارای پایه های بلندی هستند که روی زمین نصب می شوند. چراغ ها پارکی از حباب، براکت، منبع نور و پایه تشکیل شده اند. منبع نور این تجهیزات می تواند انواع مختلفی داشته باشد. چراغ پارکی درجه حفاظت بالایی دارد و نوع لامپ دار آن ها در توان های گوناگون عرضه شده است.

چراغ پارکی

چراغ چمنی

این نوع چراغ بیرونی داخل چمن و در میان درختان نصب می شد. امروزه انواع مختلفی از چراغ چمنی مدرن و کلاسیک در بازار وجود دارد. این چراغ ها دارای پایه هستند که ارتفاع آن ها می تواند متفاوت باشد. چراغ های چمنی نیز از پایه و حباب تشکیل شده اند. برخی از این چراغ های اوت دور به تکنولوژی سولار مجهز شده اند. امروزه از چراغ چمنی خورشیدی در بسیاری از محیط ها استفاده می شود.

چراغ چمنی

پروژکتور و نورافکن

این نوع چراغ اوت دور بسیار پرکاربرد است. پروژکتورها تکنولوژی های گوناگونی دارند. پروژکتور ال ای دی، SMD ،COB، گازی و ... به بازار عرضه می شوند. این محصولات با درجه حفاظت های بالا تولید می شوند به همین دلیل در مقابل باران، برف، گرد و خاک و ... از خود مقاومت نشان می دهند. این محصولات توان ها و بازدهی های نوری مختلفی دارند.

پروژکتور و نورافکن

چراغ دفنی

چراغ دفنی یکی دیگر از انواع چراغ های بیرونی محسوب می شود. این چراغ ها ضد آب هستند و در محیط های خارجی، داخل سنگ، داخل خاک، روی زمین و ... نصب می شوند. این چراغ ها به خوبی آب بندی می شوند و هیچگونه رطوبتی داخل آن ها نفوذ نمی کند. چراغ دفنی در انواع مربعی، دایره ای، خطی و چراغ دفنی سنگی به بازار عرضه می شوند. این چراغ ها نقش بسیار زیادی را در نورپردازی های خارجی و نمای ساختمان ایفا می کنند.

چراغ دفنی

وال واشر (پروژکتور خطی)

یکی از مهمترین تجهیزات در نورپردازی نمای ساختمان وال واشر یا پروژکتور خطی است که با درجه حفاظت بالا به بازار عرضه می شود. این چراغ ها برای نورپردازی نما، ستون ها، طاق ها، اطراف پنجره و ... استفاده می شود. این محصولات دارای تنوع در رنگ و توان هستند و در ساخت آن ها از تکنولوژی های LED، SMD و ... استفاده شده است. این نوع چراغ های بیرونی طول های مختلفی دارند.

وال واشر (پروژکتور خطی)

چراغ فلورسنت صنعتی

چراغ فلورسنت صنعتی یکی دیگر از انواع چراغ بیرونی محسوب می شود. از این محصولات اغلب در محیط های کارگاهی و صنعتی استفاده می شود. این محصولات دوام و طول عمر بالایی دارند و برای محیط های مرطوب، شیمیایی، دارای گرد و خاک و ... گزینه مناسبی هستند. از تکنولوژی فلورسنت در ساخت آن ها استفاده شده است به همین دلیل مصرف انرژی آن ها نیز کم است.

چراغ فلورسنت صنعتی

چراغ خیابانی

از این نوع چراغ های بیرونی در حاشیه بزرگراه ها، معابر، پیاده روها، جاده ها و ... استفاده می شود. این محصولات وظیفه تامین روشنایی خیابان ها در شب را برعهده دارند. این چراغ ها در انواع مختلف تولید می شود و تکنولوژی منبع نوری آن ها بسیار متنوع است. این چراغ ها پایه دار هستند و توان های گوناگونی دارند. پایه چراغ خارجی خیابانی به همراه محصول ارائه می شود. تمامی این چراغ ها درجه های حفاظت بالایی دارند و به گونه ای طراحی شده اند که رطوبت، حشرات، گرد و خاک به داخل آن ها راه پیدا نمی کند.

چراغ خیابانی

چراغ دیواری

از این چراغ ها در محیط های بدون سقف همچون حیاط خلوت، بالکن ها و .. استفاده می شود. این چراغ ها نیز ضد آب هستند و انواع مختلفی دارند. جنس این چراغ ها اغلب از ABS و آلومینیوم است.

چراغ دیواری

چراغ دکوراتیو

از این چراغ ها اغلب برای نورپردازی دکوراتیو و محیط های خارجی استفاده می شود. این محصولات انواع مختلفی دارند. برخی از آن ها یک طرفه، برخی دیگر دو طرفه یا چهار طرفه هستند. این محصولات می توانند نور را در جهت های مختلفی بازتاب دهند. این محصولات روی دیوارهای بیرونی یک ساختمان نصب می شوند.

چراغ دکوراتیو

چراغ حیاطی، ویلایی و درباری

این چراغ ها ظواهر منحصربفردی دارند و در حیاط ویلاها، منازل مسکونی، شهرک ها و ... از این چراغ ها استفاده می شوند. چراغ های حیاطی، ویلایی و درباری در انواع دیواری و پایه دار به بازار عرضه می شوند. برخی از آن ها اشکال سنتی و کلاسیک دارند به همین دلیل به آن ها چراغ فانوسی خارجی گفته می شود. جنس آن ها معمولاً از فلز است. طراحی این نوع چراغ های بیرونی بسیار متنوع است و مصرف کنندگان می توانند مطابق سلیقه خود آن ها را انتخاب کنند.

چراغ حیاطی، ویلایی و درباری

چراغ استخری

چراغ استخری بیرونی در دسته چراغ های ضد آب قرار می گیرد. از این چراغ ها برای تامین نور در استخرها و یا نورپردازی آبنماها و ... استفاده می شود. این چراغ ها درجه حفاظت بسیار بالایی دارند زیرا کاملاً در آب غوطه ور می شوند. چراغ ضد آب استخری به خوبی آب بندی می شود تا هیچگونه رطوبتی به داخل آن راه پیدا نکند.

چراغ استخری

بهترین برند چراغ فضای خارجی

روشنایی فضای خارجی اهمیت بسیار زیادی دارد. نورپردازی فضای باز به افزایش امنیت و زیباسازی مجموعه ها کمک زیادی می کند. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت محصولات روشنایی با درجه حفاظت بالا همچون چراغ محوطه می پردازند. از برترین این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پروژکتور صبا ترانس

صبا ترانس یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات روشنایی با درجه حفاظت بالا است. این شرکت به ساخت پروژکتور با تکنولوژی ال ای دی و انواع والواشر می پردازد. محصولات صبا ترانس دوام بالایی دارند و در برابر عوامل محیطی مختلف از خود مقاومت بالایی نشان می دهند.

  • از دیگر برندهای مشهور می توان به افق، افراتاب، اکووات، دیپلمات، ساروز، کیهان، پارس شهاب، پارس شعاع توس، شیله، مازی نور و ... اشاره کرد.

قیمت چراغ خارجی

پیش از خرید چراغ خارجی به نوع کاربرد و تکنولوژی چراغ توجه کنید تا بتوانید مناسبترین محصول را برای مجموعه خود خریداری کنید. عواملی همچون نوع چراغ، میزان نور، توان، مصرف انرژی، جنس بدنه، درجه حفاظت و ... برروی قیمت چراغ بیرونی اثرگذار است.

خرید چراغ خارجی

برای خرید چراغ خارجی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ خارجی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند